Optical Dynamics

Jako główny i certyfikowany producent w Polsce tworzymy szkła progresywne na potrzeby wielu zakładów Optycznych. Cenimy sobie jakość współpracy z naszymi partnerami co mocno buduje naszą markę w Polsce i w sąsiednich krajach Europejskich.

Nasze laboratorium znajduje się przy poradni okulistycznej oraz zakładzie optycznym Art Optyk w Tychach.

Codziennie produkujemy ogromną ilość szkieł progresywnych i uszczęśliwiamy kolejnych klientów którzy cieszą się z nowej jakości widzenia.

Zachęcamy do współpracy, a już niebawem udostępnimy dla Państwa zakupową platformę on-line co usprawni proces realizacji zamówień dla naszych klientów.

Obecnie budujemy model biznesowy oparty o rozbudowę i rozwój marki w Polsce, a także silny wizerunek który przebija się nad konkurencją jakością wykonania i szybkością realizacji zamówień.

Nasz produkt oferujemy w bardzo konkurencyjnych cenach, dlatego wiemy, że jesteśmy w stanie zapewnić lepsze widzenie szerszemu gronu odbiorców.

W przyszłości chcemy rozwinąć nasz asortyment o szkła z dodatkowymi powłokami filtrującymi oraz blokującymi, lecz na chwilę obecną realizujemy jedynie dodatkowo szkła barwione na szczególne zamówienia.

Dodaj komentarz